Toaleta budowlana

Toaleta budowlana, to niezwykle istotny element każdej budowy i nie tylko. Toalety przenośne są doskonałym rozwiązaniem w przypadku otwartych imprez, placów budowy, parków, czy w pobliżu przystanków autobusowych lub tramwajowych. Zajmuje o wiele mniej miejsca niż tradycyjne toalety publiczne, które coraz rzadziej można znaleźć w innych miejscach niż wewnątrz galerii, czy też innych budynków. Na dodatek są łatwe do montażu oraz demontażu, a do tego mogą być wielofunkcyjne, aby zadbać o każdy aspekt higieny.

Wynajem toalet budowlanych

Wiele firm zajmujących się wynajmem lub sprzedażą toalety budowlanej oferują wiele udogodnień związanych z usługą, produkty najwyższej jakości, a także wiele innych przyjaznych klientowi różnorodnych możliwości.

Firma TLC Rental zajmuje się głównie wynajmem oraz sprzedażą mobilnych zabezpieczeń, oraz udogodnień budowlanych, w tym również toalet przenośnych. Ponieważ toaleta budowlana, to nie jedyna oferta wynajmu, przy wynajęciu innych budowlanych zabezpieczeń, wszelkie podstawowe zalecenia BHP są możliwe do wykonania u jednego kontrahenta, co jest zdecydowanym ułatwieniem, również pod względem finansowym. Wynajem toalet przenośnych firmy TLC Rental jest prowadzony na terenie wielu większych polskich miast, w tym między innymi Warszawy, Poznania, Szczecina, Krakowa, Katowic, Wrocławia oraz najbliższych okolic.

Sprzedaż toalet budowlanych

Czasem wynajem może się okazać nieopłacalny, zwłaszcza latem, kiedy wznawia się sezon eventów oraz festiwali, które również potrzebują tego typu usług na czas krótkoterminowy.

Toyka, to firma oferująca toalety przenośne różnych przeznaczeń. Nie tylko toaleta budowlana jest możliwa do kupienia, również toalety turystyczne, autobusowe, na działkę, dla osób starszych, czy na jacht. Firma posiada na sprzedaż toalety przenośne TOYPEK. Można zakupić standardową toaletę przenośną, wersję z pisuarem, z umywalką lub nawet z pisuarem oraz umywalką. Zdecydowanie się na zakup toalety przenośnej TOYPEK będzie oznaczało przede wszystkim oszczędność pieniędzy oraz zasobów. Zbiornik toalety ma aż 250 litrów pojemności, co pozwala zaoszczędzić nawet 25% na kosztach wywozu nieczystości. Pojemniki mają o 50 litrów więcej niż przeciętna toaleta przenośna.

Toaleta przenośna na budowę

Toaleta budowlana, czy też ogólnie toaleta przenośna, jest potrzebna w wielu miejscach, nie tylko na eventach, w wojsku, czy na placach budowy. Toalety mobilne są potrzebne w zasadzie tam, gdzie jest dużo ludzi, nie ma miejsca na toalety stacjonarne i przede wszystkim brak podłączenia do kanalizacji.

Mtoilet.pl jest firmą, która zajmuje się serwisem oraz wynajmem usług sanitarnych. W ofercie Mtoilet.pl można znaleźć różne typy toalet przenośnych. Toaleta budowlana mStandard posiada najbardziej podstawowe, przy czym konieczne dla zachowania wysokiej jakości i higieny, środki sanitarne. Ma deskę sedesową, pisuar oraz opcjonalnie umywalkę. Toaleta mobilna mPremium natomiast jest rozszerzona jeszcze o dozownik na mydło w płynie, a do tego pisuar ma możliwość spłukiwania wody. Przeznaczony dla osób niepełnosprawnych mSize ma większy rozmiar, by zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania.

Toaleta budowlana – cena

Ceny sprzedawanych lub wynajmowanych toalet przenośnych są różne, a wiele zależy od rozmiaru, rodzaju oraz dodatkowych funkcji toalety. Nie można również zapomnieć o czasie, w przypadku wynajmu. Nie wszystkie firmy, o ile nie mają odnośnika do swojego sklepu, przedstawiają bezpośrednio swój cennik. Zwykle trzeba się bezpośrednio kontaktować z serwisem, aby wynegocjować, lub dowiedzieć się o stałej cenie. Z pomocą mogą przyjść wyszukiwarki cen, dzięki którym można porównać wartość wynajmu lub zakupu do jakości oraz indywidualnych potrzeb.

Toaleta przenośna budowlana

WC Serwis, to firma, która udziela wynajmu placom budowy, organizatorom dużych eventów, a nawet zapleczu wojskowemu. Oprócz tego, WC Serwis wynajmuje również toalety przenośne na działkę. Oferta firmy nie obejmuje wyłącznie wynajmu, również transport oraz odbiór, aby jak najbardziej wyjść naprzeciw klientom. Toalety przenośne tej firmy nie odchodzą od jakości, nie wymagają podłączania do sieci wodno–kanalizacyjnej, toalety są wyposażone w dozowniki z mydłem oraz inne konieczne dla zachowania higieny środki. Można również dopasować wymiary toalety, a także rodzaj, na przykład toaletę przenośną dla niepełnosprawnych, czy z praktyczną umywalką.

Toaleta remontowo-budowlana

Spółka Clipper sprzedaje oraz wynajmuje usługi sanitarne na różne okazje, głównie na place budowy oraz wszelkiego rodzaju eventy. Standardowa toaleta budowlana Clip Clop ma zbiornik o pojemności 230 litrów, pisuar oraz deskę sedesową, do tego podajnik papieru, a nawet podłogę antypoślizgową. W ofercie jest również wersja z umywalką o pojemności 30 l, czy specjalna toaleta przenośna Clip Clop VIP, która na dodatek posiada jeszcze lusterko, a zbiornik ma aż 260 l. Jeszcze bardziej sfunkcjonalizowaną usługą jest zakup toalety Clip Clop VIP Plus, która oprócz tego, co mają poprzednie toalety, zawiera w sobie jeszcze podajnik podkładek higienicznych oraz oświetlenie, które można ładować dzięki panelom słonecznym. Nie można zapomnieć o ofercie dla osób niepełnosprawnych, tutaj również firma Clipper zadbała o wszelkie dogodne warunki dla pełnej funkcjonalności toalety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version