Wynajem toalet przenośnych

Przenośne toalety, to niezwykle nowoczesne rozwiązanie, które stanowi niezbędny element wielu lokacji. Ich zapewnienie w miejscach takich jak te, gdzie odbywają się imprezy masowe, czy na placach budowy, stanowi obowiązek wynikający z przepisów prawa. Poza tym wynajem toalet przenośnych i umieszczenie ich tam, gdzie nie ma dostępu do sieci wodno–kanalizacyjnej, może w wyraźny sposób poprawić komfort spędzania czasu na danej przestrzeni.

Toalety przenośne – wynajem

Możliwość dostępu do toalety, stanowi jeden z podstawowych wymogów przy organizowaniu wszelkich wydarzeń publicznych lub po prostu zapewnianiu komfortowego i higienicznego środowiska pracy. W miejscach, w których nie ma dostępu do kanalizacji, najczęściej jedynym rozwiązaniem są toalety w formie przenośnej. Obecnie produkowane kabiny wykonane są z tworzyw sztucznych, dzięki czemu można je w łatwy sposób wyczyścić i zdezynfekować, a dodatkowo są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Sprawdzają się doskonale we wszelkich lokalizacjach plenerowych. W dzisiejszych czasach wynajem toalet przenośnych jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Można zrobić to bezpośrednio poprzez strony internetowe, gdzie wystarczy tylko wpisać potrzebne informacje, a następnie dostawca przetransportuje je na wskazany adres. Oczywiście, firmy zapewniają również całkowity serwis tego typu wyposażenia.

Wynajem toalet

Jeśli kabina nie ma być w zamiarze ustawiona w danym miejscu na stałe, warto rozważyć wynajem toalet przenośnych, jako alternatywę dla ich zakupu. Jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku, gdy ma to stanowić wyłącznie rozwiązanie czasowe, ponieważ wypada zdecydowanie korzystniej pod względem cenowym niż sam zakup. Poza tym jest to opcja o wiele wygodniejsza, ponieważ firmy zajmujące się wynajmem, biorą na siebie również serwis kabiny. W skład takiej przykładowej usługi wchodzą: opróżnianie, wywóz zawartości, czyszczenie, dezynfekcja, uzupełnienie brakujących środków czystościowych i naprawa elementów, które mogły ewentualnie ulec zniszczeniu, bądź zużyciu. Dokładnie i prawidłowo przeprowadzony serwis, zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowania tego typu toalet.

Toalety przenośne do wynajęcia

Należy pamiętać, że konieczność obecności toalety na wszelkich wydarzeniach publicznych, takich jak koncerty, festiwale, czy zawody sportowe, oraz podczas pracy odbywającej się na świeżym powietrzu, jak np. budowa, jest uregulowana prawnie. Warto więc wiedzieć, że liczbę kabin przypadającą na liczbę osób uczestniczących w danej imprezie, czy pracujących w danym miejscu, również określają przepisy. Decydując się więc na wynajem toalet przenośnych, warto skonsultować się uprzednio z pracownikiem danej firmy w celu zasięgnięcia porady, co do kwestii prawnych i technicznych. Wybór miejsca dla kabin również ma duże znaczenie i powinien zostać przemyślany. Przede wszystkim w grę wchodzi podłoże, które ma być stabilne, a jego lokalizacja musi gwarantować bezproblemowy dostęp użytkownikom, oraz serwisantom.

Wynajem toalet przenośnych – cena/cennik

Cena za wynajem toalet publicznych jest zależna od kilku czynników. Przede wszystkim, oczywiście od ilości kabin, oraz od okresu, na jaki mają zostać wypożyczone. Ważą rolę, odgrywa tu też serwis, a dokładniej jego częstotliwość. Musi odbywać się co najmniej raz na 4 tygodnie, ale wedle potrzeby może to być również okres tygodnia, albo dwóch. Na ostateczny cennik wpływa też wyposażenie danego modelu toalet. Najtańsza wersja, to ta posiadająca wyłącznie miskę ustępową i uchwyt na papier toaletowy. W droższych modelach można dostać dodatkowo pisuar dla mężczyzn, umywalkę ze zbiornikiem na wodę, podajnik ręcznika papierowego, mydło w płynie, a nawet podajnik z podkładkami na sedes i lustro. Wszystko zależy od poziomu komfortu, jaki chce się zapewnić użytkownikom toalety, oraz od kwoty, jaka ma zostać przeznaczona na jej wynajem.

Wynajem toalet przenośnych i budowlanych

Wynajem toalet przenośnych stanowi rozwiązanie wielu istotnych problemów. Osoby decydujące się na skorzystanie z tej usługi, nie muszą już martwić się zarówno kwestiami prawnymi, dzięki wykwalifikowanym doradcom zatrudnionym w firmach, jak i tymi natury technicznej. Swojej budowie zawdzięczają fakt, że mogą być umieszczane niemal w każdym miejscu, ponieważ są łatwe do wyczyszczenia, odporne na warunki pogodowe, a ich obecność znacznie podnosi atrakcyjność danego miejsca. Co ciekawe, już od lat toalety mobilne są wykorzystywane przez wojsko! Wszystko dzięki temu, że kabiny są szybkie w montażu, a ich konstrukcja pozwala na umieszczanie ich nawet na ciężkich terenach poligonowych.

Wypożyczalnia toalet przenośnych

W dzisiejszych czasach wynajem toalet przenośnych jest dziecinnie prosty i co najważniejsze – nie zajmuje dużo czasu. Jedyne co należy zrobić, to wejść na stronę internetową wypożyczalni, podać adres, na który kabiny WC mają zostać dostarczone i przewidywany okres wynajmu. Następnie wystarczy wybrać firmę, której usługi są najkorzystniejsze, określić liczbę potrzebnych kabin, ewentualnie ich dodatkowe udogodnienia, oraz częstotliwość serwisu. Po dokonaniu płatności online, toalety można mieć u siebie nawet na jutro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version